About us.jpeg

HAKKIMIZDA

Yurtdışında edindiği deneyimlerle kendisine çok farklı, detaycı, teknik yaklaşım odaklı ve müşteri memnuniyetini hedef alan bir vizyon edinen şirketimizin sloganı "Her Yapı Özeldir".

DENEYİM ve KALİTE

Ekip olarak yalnızca SIP Panel üretimine, pasif evlere, prefabrik evlere odaklıyız. Bu işi bilinçli olarak tercih ettik ve Türkiye'de bu işi profesyonel olarak yapan tek firmayız. Üretimlerimizi büyük bir titizlilikle ve müşteri memnuniyeti ile yapıyoruz. Adet odaklı değil, nitelikli yapı odaklıyız.

KENDİMİZ ÜRETİYORUZ

Ürünlerimizde en yüksek kaliteyi daha ucuza sunmak için EPS'yi kendimiz üretiyoruz.  Ayrıca SIP Panel ve Hazır Duvar ürünlerimizi de kendi fabrikamızda üretiyoruz. Bu da bizi üretimin tüm aşamalarını kontrol etme ve kalite standartlarımızı korumamıza yardımcı oluyor.

MİMARLIK, MÜHENDİSLİK, İNŞAAT, MAKİNE

Ekibimiz alanında en deneyimli mühendis, mimar ve kurulum ekibinden oluşuyor. SIP Panel ve prefabrik ev konusunda projelendirme, inşaat, temel ve hafriyat işleri, kurulum vb. gibi bütün disiplinlerde çalışıyoruz. 

BÜTÇE, PLANLAMA, ZAMANLAMA

Size uygun bütçeye size uygun SIP evinizi öneriyoruz. Üretimi ve kurulumu size göre planlayarak zamanında yapılarınızı teslim ediyoruz.