YapıPAN SIP SANDVİÇPANEL SANDVİÇ PREFABRİK EVLERİN İÇİ ve DIŞI NASIL SIVANIR/KAPLANIR? DIŞ CEPHEDE EK ISI YALITIMI (MANTOLAMA) GEREKİR Mİ?

HAYIR, YapıPAN SIP Sandviç Panel yapınızın dışına  başka bir ısı yalıtımı ya da mantolama yapmanıza gerek yoktur. Ancak OSB levhaların güneş, yağmur ve kar altında kullanım süresi azalacağı için kesinlikle bir kaplama malzemesi ya da boya ile koruma altına alınması gerekmektedir.

 

YapıPAN SIP Sandviç Panellerin en büyük özelliği ek bir ısı yalıtımına gerek duymamasıdır. YapıPAN SIP Sandviç Panellerin çekirdeğindeki (dolgusundaki) YapıPOR marka EPS size hiçbir betonarme, ön üretimli (prefabrik), çelik ya da başka bir tür ev sisteminin sunamadığı ısı yalıtımını ve evinizin içindeki ısıl konforu sunmaktadır. Bununla ilgili daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız.

 

YapıPAN SIP Sandviç Panel yapınızın dış yüzünü nasıl kaplayacağınız, panellerin iç ve dış yüzeyindeki plakaya, kendi zevkinize ve bütçenize göre birçok seçenek sunmaktadır. Bu konuda size teknik ofisimiz gerekli desteği verecektir. Betonarme yapılarda, tuğla duvarlarda, ön üretimli (prefabrik) yapılarda ve diğer tüm yapılarda kullandığımız dış yüz kaplamalarının tamamını YapıPAN SIP Sandviç Panellerde kullanabilirsiniz. Aşağıdaki fotoğraf galerimizde SIP Sandviç Panel evlerin iç ve dış duvar bitişlerine örnekler gösterilmektedir.

SIP Panel Dış Cephe
SIP Panel Dış Cephe

SIP Panel Dış Cephe Ahşap Kaplama

press to zoom
SIP Panel İç-Dış Cephe
SIP Panel İç-Dış Cephe

SIP Panel Cephe Sıva

press to zoom