Ahşap Lambri Hazır Duvar-3.png
Ahşap Lambri Hazır Duvar-4.png
WhatsApp Image 2021-02-01 at 18.01.30 (3
WhatsApp Image 2021-02-01 at 18.01.30 (1

AHŞAP LAMBRİ HAZIR DUVAR PANELLERİ

Ahşap lambriler doğal ahşaptan imal edilirler.

Lambiri birbirine geçen ahşap ürünlere verilen genel bir isim olup  ortalama 1.6-2 santimetre kalınlığında , 8-14 cm genişliğinde olan  ahşap kaplama malzemeleridir.Günümüzde bir çok lambri çeşidi mevcuttur ; dar fitilli, geniş fitilsiz, yalı baskı, balık sırtı ,ekli gibi adlarda ve görünümde lambriler kullanmaktayız.

Lambriler birçok ağaçtan elde edilebilirler.Kaplama sonrası mesleki tabirle dönmeyecek ve çalışmayacak her ağaca fitil çekip birbirine geçmesi sağlanabilir .Biz HAYER ÇATI AHŞAP olarak  yerli ürünler  tercih etmekteyiz.Bunlar Isparta bölgesine ait Sarıçam ağaçlarından elde edilmektedir.

İç mekan, teras ve balkon gibi alanlarda duvar-tavan kaplamaları olarak kullanılan lambriler, mekanlarınıza doğal ve estetik olarak yükseklere çıkarmaktadır.  Duvar ve tavan kaplamaları odaları daha sıcak ve rahat kılar.

Bilinenin aksine lambri bulunduğu alanı ışık ve aydınlık anlamında doğru cila ve vernik uygulaması yapıldığı takdirde karartmaz! 

Lambrinin kullanıldığı yerlerde şık ve temiz bir görünüm elde edilir. Ahşap lambri kullandığınız yerler, özellikleri sayesinde evinizi, duvarınızı temiz bir görünüm hissiyatı uyandıracaktır.

Firmamız ahşap lambri sektörüne yeni bir soluk katmış ve içi dışı lambri kaplı, ortası EPS'li hazır duvar ürünlerini piyasanın kullanımına arz etmiştir. Ahşap lambri hazır duvar panellerimizle bütün duvarınızı tek kalemde bitirebilirsiniz.


Standart duvar kalınlığımız 10 cm. olup, talep edilmesi halinde 6 cm. ile 20 cm. arasında üretilebilmektedir.


Standart duvar eni 122 cm.’dir.


Standart duvar uzunluğu 250 cm.’dir. Proje bazında 150 cm. ile 300 cm. arasında özel boy üretilebilmektedir.


Ahşap Lambri Kalınlığı 16-18-20 mm. olabilmektedir.